O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Historie

 
1994 (léto) - Zahájení prodeje zn. DAEWOO v Opavě-Komárov
1997 (červen) - Otevření autosalonu v Opavě
1998 (listopad) - Otevření autosalonu v Bruntále
2000 (červen) - Otevření autosalonu v Olomouci
2001 (listopad) - Představení vozu Tacuma (Olomouc - benefice)
2004 (leden) - Oficiální otevření nového autosalonu v Opavě Komárově
2004 – Září – Zahájení prodeje zn. Chevrolet
2005 (září) - zahájení prodeje silničních skútrů značky Kentoya
2009 - Zahájen prodej Oblibeného vozu Chevrolet Cruze
2011-Zahájena rekonstrukce showroomu na Podvihovské i se servisem
2011 (listopad) - Oficialně zahájen prodej vozu Chevrolet Camaro
 
Již více než 10 let úspěšně prodáváme a servisujeme vozy Chevrolet/Daewoo na území celé Moravy. Za tu dobu jsme rozšířili počet rodiny vozů Daewoo brázdících naše silnice o více než 1000 automobilů. Aktivně jsme působili i v Bruntále a téměř 5 let v Olomouci, kde jsme si vybudovali velmi dobré jméno v povědomí majitelů našich vozů.
 
Po mnoho let jsme měli v Opavě na Olomoucké ulici autosalon oddělený od servisu, který byl vždy v Opavě Komárově a i parkování nebylo právě pro naše zákazníky nejlehčí a proto jsme se rozhodli přemístit autosalon zpět do Opavy - Komárova. V roce 2003 jsme pro naše zákazníky začali budovat nové prodejní a servisní centrum na ulici Podvihovské naproti Balakomu v Opavě - Komárově, které jsme slavnostně otevřeli dne 31.1.2004.
 
V našem prodejním centru s Vámi sjednáme veškeré pojištění i leasing či půjčku přímo na místě. Během opravy Vašeho vozu můžete u nás posedět u šálku kávy a regionálního tisku či u zajímavé knihy. Ten, kdo nerad čte, může u nás shlédnout videokazetu z našich akcí nebo z bezpečnosti silničního provozu. Patříte-li k velmi zaneprázdněným lidem můžete nám předat váš vůz a za mírný poplatek si zapůjčit vůz náhradní, nebo Vás můžeme odvézt do blízkého nákupního centra.
 
Vždy jsme se snažili a snažíme o to, aby zákazník poznal, že toto poslání konáme srdcem a aby se u nás vždy cítil velmi dobře a odjížděl od nás vždy maximálně spokojený.